Pasākumu fotogrāfijas

Ka berniba 04.JPG
03.01.2019
Varonu laiks 01.JPG
14.11.2018

Aptauja

pasakumi18
Kas ir Jūsu galvenais informācijas avots par bibliotēkas rīkotajiem pasākumiem?
Atbildes

Šodien vārda dienu svin

Agne, Agnese, Agnija

Novadnieki jubilāri

Dzimšanas diena

Bauskas novada jubilāri

Rihards Belte - 70

Ar stopiem apkārt pasaulei. Āzijas brīnumi

Laine Pērse

10.01.2019 16:26

Āzijas brīnumi, kur steidzīgā haosā atklājas maģisks, balts svētums. Kirgīzu klejotāja gars, filipīnieša smaids un indieša nedalītā uzmanība. No mulsinošām tehnoloģijam uz spožiem debesskrāpjiem, pāri tardīciju sargātām rīsu terasēm un tējas plantācijām, lai no varenajām Himalaju augstienēm nolaistu galvu bagātīgās Indijas svētajās pilsētās. Ik ap stūri gaida arvien neparedzamais, lai arī tik daudz paveikts iepriekš! Vētraini piedzīvojumi un aizraujoši stāsti!
Divu latviešu solis pasaulē - sešdesmit četru valstu dziļumā, piecu kontinentu platumā, septiņpadsmit mēnešu garumā. Galvenais pārvietošanās veids ir autostopi un mugursomā guļ uzticamā telts.
Ceturtā grāmata "Āzijas brīnumi" no grāmatu sērijas "Ar stopiem apkārt pasaulei" atspoguļo Laines un Artura ceļojuma noslēgumu Āzijā, dodoties no Kirgizstānas līdz Indijai, cauri divpadsmit Āzijas valstīm, lai beidzot atgrieztos mājās. Grāmata parāda izaicinājumus, kas kļūst par jauniešu iespējām, pārbaudījumus, kas māca, un Pasaules iepazīšanas prieku!
Kļūsti par trešo ceļotāju!

Iet atpakaļ

Pievienot komentāru

Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv