Bibliotēkas darba laiks vasaras periodā
Izsakiet savu viedokli par bibliotēkas darba laiku vasaras periodā!

Artis, Artūrs

Novadnieku vārdadienas

Bauskas novads

Arturs Brāmanis

Dzimšanas diena

Mēneša jaunākās grāmatas biznesa jomā

Kas? Kur? Kad? Enciklopēdiskā vārdnīca skolēniem

14.05.2019 16:34

Šis enciklopēdiskais izdevums sniedz koncentrētu informāciju par to, ko vajadzētu zināt vidējā skolas vecuma jauniešiem, un vēl mazliet vairāk.

Šķirkļi kārtoti alfabēta secībā un sagrupēti 21 nodaļā. Grāmatā skarti dažādi temati: mitoloģija, literatūra, ģeogrāfija, fizika, ķīmija, Visums, tehnoloģijas, matemātika, ekonomika u.c. Informācija papildināta ar zīmējumiem, fotoattēliem un kartēm. Atrast nepieciešamo palīdzēs vārdu rādītājs grāmatas beigās.