Bauskas Centrālā bibliotēka > Biznesam > Biznesa aktualitātes

Biznesa atbalsta jaunumi

16.07.2019 16:36

Semināri un apmācības augustā

Uzņēmumiem, valsts / pašvaldību iestādēm un privātpersonām vēl ir iespēja pieteikties biznesa semināriem un apmācību cikliemjūlijā un augustā, vēl ir pieejams līdzfinansējums


Seminārs un meistarklase: KĀ IEPAZĪT DZIĻĀK SAVU PERSONĀLU. IZCILA PERSONĀLVADĪBA AR MS EXCEL. Efektīva laika vadība palīdz uzlabot savu prasmi izlietot laiku lietderīgāk - tā ir iespēja apgūti laika vadības pamatprincipus, veikt padziļinātu analīzi personiskajās laika vadības jomās, kā arī noteikt personiskos mērķus un prioritātes svarīgākajās jūsu dzīves jomās.

Lasīt tālāk...

12.06.2019 10:56

Plašākais biznesa semināru un apmācību klāsts ar līdzfinansējumu jūnijā un jūlijā

MĀRKETINGS UN PĀRDOŠANA

Praktiskais seminārs: BEZBUDŽETA MĀRKETINGA PLĀNOŠANA UN VADĪŠANA. Kā īstenot efektīvu mārketinga plānošanu un vadīšanu ierobežota budžeta apstākļos mazā un vidējā uzņēmumā. Cena: pateicoties programmas "Biznesa Uzrāviens" līdzfinansējumam, biznesa apmācību sesijas izmaksas sastāda vien EUR 99,- (standarta cena – 249 EUR). Norises laiks – 17. jūnijā. Plašāka informācija un pieteikuma anketa: http://www.registreties.lv/bezbudzeta-marketings

Lasīt tālāk...

27.04.2019 10:21

Apmācības un semināri maijā

Praktiskais seminārs: ĪSAIS MĀRKETINGA KURSS – no A līdz Z, tirgvedības pamati, kas jāzina katram uzņēmējam, pārdevējam un klientu servisa darbiniekam. Semināra ietvaros dalībniekiem būs iespēja uzzināt, kā īstenot efektīvu mārketinga darbības plānošanu un vadīšanu konkurences apstākļos gan mazā, gan vidējā uzņēmumā. Cena: pateicoties programmas "Biznesa Uzrāviens" līdzfinansējumam, biznesa apmācību sesijas izmaksas sastāda vien EUR 99,- (standarta cena – 249 EUR). Norises laiks – 9. maijā. Plašāka informācija un pieteikuma anketa: http://registreties.lv/isais-marketinga-kurss

Lasīt tālāk...

05.04.2019 14:05

Bilances Akadēmijas jaunumi

10.aprīlis. Seminārs: "Komandējumi, darba braucieni, darbinieku nosūtīšana"
Lektors: Maija Grebenko
skatīt pilnu programmu

Lasīt tālāk...

07.02.2019 14:02

Biznesa apmācību grafiks februārim, martam, aprīlim

Unikāla iespēja – reģistrējies apmācībām, dāvanā saņemot papildus apmācību kursu vai semināru PAR BRĪVU, reāls ieguvums +100% Tavām zināšanām!

 
 
Biznesa apmācību intensīvais 4 nedēļu kurss: PERSONĀLA VADĪTĀJU AKADĒMIJA. Darba tirgus tendences, personāla dokumentu pārvaldība, personāla plānošana un atlase, personāla vadības stratēģija un, protams, arī personāla motivācija. Nedrīkst aizmirst, ka personāla vadītāji ir vieni no uzņēmumu svarīgākajiem darbiniekiem, tieši tādēļ tiem ir arī jāsniedz atbilstošas zināšanas. Cena: pateicoties programmas Biznesa uzrāviens līdzfinansējumam (vēl pieejams!) – tikai EUR 149,- (standarta cena EUR 599,-). Sākums – 5. februārī. Plašāka informācija un pieteikuma anketa: http://registreties.lv/personala-vaditaju-akademija

Lasīt tālāk...

23.01.2019 15:22

Drīz notiks lielākā biznesa un vadības konference Latvijā

Ir atlikuši vairs tikai 2 mēneši līdz "VADĪTĀJU KONFERENCEI EBIT'2019", bet jau tagad 86 % vietu ir aizņemtas.

 

Vairāk informācijas un PAPILDINĀTA PROGRAMMA pieejama ŠEIT 


VADĪTĀJU KONFERENCE EBIT'2019 norisināsies 2019. gada 3. aprīlī viesnīcā Radisson Blu Latvija konferenču centrā.

 

LŪDZU, VEICIET REĢISTRĀCIJU, zvanot uz tālruņa numuru 26601182 vai piesakoties internetā (spiediet šeit REĢISTRĀCIJA)


Lasīt tālāk...

09.01.2019 11:12

Bilances Akadēmija piedāvā kursus janvārī

IMPA Tatjana Titareva, lektore RISEBA un LKA Latvijas Kultūras Koledžā. Pārzina publisko runu 11 gadus. Uzstājusies dažādām auditorijām: politiķiem, uzņēmējiem, jauniešiem u.c. no Eiropas, Āzijas, Āfrikas un Latīņamerikas. Ir pirmā amerikāņu publiskās runas kluba līdzdibinātāja Latvijā.

Lasīt tālāk...

09.01.2019 10:23

Prakse.lv iesaka: Ja esi sociāli atbildīgs uzņēmums, saņem finansiālu atbalstu jauniešu nodarbināšanā 3–12 mēnešus

Lai sekmētu 18–30 gadus vecu personu iekļaušanos darba tirgū, programma piedāvā atbalstu darba devējiem vietējo vai ES dalībvalstu jauniešu nodarbinā- šanai. Darba devējam tā ir iespēja saņemt papildu finansējumu un sniegt jaunietim praktisku pieredzi uzņēmumā, nevalstiskā organizācijā, valsts vai pašvaldī- bas iestādē u.c.

 

Lasīt tālāk...

26.10.2018 14:55

Seminārs par zīmolvedību

Spēcīgs personīgais zīmols ir nepieciešams ikvienam, kuri piedāvā pakalpojumus. Tas  īpaši ir svarīgs mazajiem un vidējiem uzņēmējiem. Personīgā zīmolvedība noder ikvienam, kuri vēlas ietekmēt savu dzīvi, statusu un labklājību.

Lasīt tālāk...

26.10.2018 14:28

Labie vārdi uzņēmējiem

Bauskas Centrālā bibliotēka aicina Tevi uzrakstīt jaukus, sirsnīgus un uzmundrinošus vārdus Latvijas uzņēmējiem, jo viņi ir daļa no mūsu valsts. Ar savu pašaizliedzīgo darbu viņi nodrošina ekonomikas un budžeta pastāvēšanu, piedāvājot inovatīvas preces un pakalpojumus, nesot Latvijas vārdu arī plašajā pasaulē. 

Vārdi, kuri izteikti no sirds ir labākā dāvana uzņēmējiem Latvijas simtgadē.

Lasīt tālāk...

01.01.2016 14:02

Jauns inovatīvs portāls uzņēmējiem Hallo.lv

„Hallo.lv” ir Latvijā pirmais interneta portāls, kurā ikviens uzņēmējs pats publicē aktuālo informāciju, popularizē mārketinga aktivitātes, komunicē ar klientiem. Kopā ar „Hallo.lv” ikdiena kļūst vienkāršāka, jo viss būtiskais atrodas vienuviet. Tas ir kā pozitīvs apvērsums biznesa pasaulē. Jaunā interneta portāla pakalpojums ir „pa kabatai” ikvienam – arī pašnodarbinātajiem un mazajiem uzņēmumiem. Tajā ikviens uzņēmums var publicēt būtiskāko informāciju – kontaktinformāciju, mājas lapas adresi, fotogrāfijas, piedāvājumus un visbeidzot paziņojumus par aktuālām akcijām un atlaižu kampaņām.

Lasīt tālāk...

Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv