Tālākizglītības jaunumi

Uzņēmēji gūst pieredzi Kuldīgas un Saldus novados

11.maijā agrā rīta stundā  grupa Brunavas pagasta iedzīvotāju devās izglītojošā braucienā, lai gūtu jaunu pieredzi. Brauciena dalībnieki bija uzņēmēji un zemnieki, kuru ikdiena saistās ar uzņēmumu vai lauku saimniecību vadīšanu. Pirmais pieturas punkts bija SIA “Saldus maiznieks”.  Tas ir ģimenes uzņēmums, kur produktu ražošanas procesu uzrauga un vada pieredzējuši meistari. Pasākuma dalībniekiem atraktīvi tika pastāstīts un parādīts maizes ražošanas process no ierauga gatavošanas līdz cepšanai. Uzņēmēji paši varēja praktiski piedalīties šajā procesā. Viņi uzzināja par dažādām maizes šķirnēm un iegūtajiem apbalvojumiem. Vēlāk izglītojošā brauciena dalībnieki apmeklēja graudaugu  pārslu ražotni “Milzu”, kura atrodas Kuldīgas novadā. Tas arī ir ģimenes uzņēmums, kurš ražo bioloģisku, bez e-vielām, ar vitamīniem bagātu produktu. Visas izejvielas ir iegūtas Latvijā. Uzņēmuma vadītājs ļāva paviesoties pašā ražotnē, apskatīt iekārtas. Visus fascinēja viņa plašās zināšanas par izejvielām un mārketingu kopumā. Braucienu organizēja Brunavas biznesa atbalsta bibliotēka sadarbojoties ar Grenctāles biznesa atbalsta bibliotēku. Visi mājupceļā devās ar jaunām zināšanām un pozitīviem iespaidiem.

17.05.2018 13:22