Tālākizglītības jaunumi

Iepazīst uzņēmējdarbību Bauskas novadā

Brunavas un Grenctāles biznesa atbalsta bibliotēkas 11.septembrī organizēja braucienu  “Iepazīsti uzņēmējdarbību Bauskas novadā.”

  Dalībnieki apmeklēja Brunavas pagastā dzīvojošo vīnogu audzētāju Dmitriju Rižovu. Viņa vīnogu dārzā ir 97 vīnogu šķirnes – gan Latvijā selekcionētās, gan no Krievijas, Kosovas un pat Japānas. Tika iegūta informācija par vīnogu stādīšanu, kopšanu, miglošanu un ieziemošanu. Ikviens varēja izvēlēties sev tīkamāko vīnogu šķirni un to iegādāties stādus.

 Nākošais apskates objekts - Īslīces pagasta Rītausmas biznesa atbalsta bibliotēka. Vadītāja Santa mūs laipni sagaidīja, pastāstīja un izrādīja bibliotēkas telpas, iepazīstināja ar izdevumiem par biznesu.

Gailīšu pagastā visi viesojās pie Jāņa Kugrēna vīna darītavā. Saimnieks iepazīstināja un pastāstīja par savu biznesu, vīna ražotne ir iekārtota un darbojas ceturto gadu.

 Dienas noslēgumā dalībniekus laipni uzņēma Brunavas pagasta “Andrejmuižas” saimnieki - Valentīna un Kārlis. Saimniece bija tērpusies tautas tērpā, karoga mastā tika uzvilkts Latvijas valsts karogs. Šie cilvēki 2001.gadā iegādājās izsaimniekotu, nekoptu un aizaugušu īpašumu.Ttagad acis priecē saimnieciskums, sakārtota sēta, iekopta teritorija, saremontētas telpas.

  Visiem bija patiess prieks iepazīties ar ikvienu no šiem cilvēkiem, redzot to, kā idejas īstenojās dzīvē, kā darbs, kas veikts ar mīlestību, vainagojas panākumiem.

13.09.2019 12:19

Iet atpakaļ

Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv