Tālākizglītības jaunumi

Izglītojas vietējie uzņēmēji

17. jūlijā Ceraukstes biznesa atbalsta bibliotēka organizēja Latvijas - Lietuvas pārrobežu sadarbības projekta ietvaros izglītojošu braucienu uzņēmējiem - bibliotēkas apmeklētājiem uz Tukuma novadu. Brauciena dalībnieki apmeklēja kinopilsētiņu Cinevila, kur tika apskatīts filmu tapšanas laukums, iemēģinātas aktieru lomas specefektu šovā. Tukumā muzejā ,,Salmu lietas” visi apbrīnoja to, ko cilvēka rokas no salmiem spēj izveidot.


Diplomēta ainavu arhitekte Dace Lukševica (hostu kolekcionāre) savā veidotajā daiļdārzā neskopojās ar padomiem dārza veidošanā un kopšanā, kā arī iedvesmoja visus eksperimentiem, veidojot savu dārzu.


Vispatīkamākais pārsteigums bija, apmeklējot lielāko rožu kolekcijas dārzu Latvijā ,,Rozītes”, kur saimnieko Daila un Bruno Trubiņi. Viss bija kā pasakā, skatam pavērās brīnišķīgas ainavas ar sakoptu teritoriju, plašām rožu dobēm, siltumnīcām. ,,Rozītēs” arī tiek rīkoti semināri, kāzu ceremonijas, foto sesijas, rožu svētki. Saelpojušies svaigu gaisu, pilni ar patīkamām emocijām, ieguvuši jaunu pieredzi brauciena dalībnieki atgriezās mājās ar Trubiņu devīzi :,, Roze ziedu karaliene ! Kur zied rozes, tur mīt eņģeļi ! Lai katrā dārzā būtu pa eņģelim!”. Izglītojošais brauciens uzņēmējus iedvesmoja uz nebijušiem eksperimentiem un radošām idejām.

 

13.08.2019 14:47

Iet atpakaļ

Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv