Tālākizglītības jaunumi

3D printeris saista kā mazus, tā lielus

26. un 29.novembris bija tās dienas, kurās  Rītausmu biznesa atbalsta bibliotēkā pulcējās dažāda vecuma cilvēki – gan vecāka gada gājuma cilvēki, gan skolēni no Īslīces pamatskolas. Bibliotēkas apmeklējuma iemesls bija lielā interese par jaunajām tehnoloģijām, kuras bija apskatāmas bibliotēkā. Tas bija 3D printeris, kurš bija atceļojis no Bauskas Centrālās bibliotēkas. Visi pasākuma dalībnieki noklausījās Bauskas Biznesa bibliotēkas vadītājas stāstījumu par tām plašajām iespējām, kuras pieejamas izmantojot 3D printeri. Viņi uzzināja, kurās jomās to jau izmanto Latvijā un pasaulē, un kur vēl plānots to izmantot nākotnē. Pasākumu laikā tika arī izprintēti vairāki priekšmeti, kuri kalpoja kā uzskatāmi līdzekļi jaunu zināšanu iegūšanai.

04.12.2019 11:45