Kampaņa "Dienas bez rindām"

No 19.-23. septembrim Latvijā notiks kampaņa “Dienas bez rindām”, kurā aktīvi piedalīsies Bauskas Centrālā bibliotēka un Bauskas novada pagastu bibliotēkas. Šobrīd jau katrs otrais valsts pakalpojums ir pieejams elektroniski.

Bibliotēku darbinieki īpašu uzmanību veltīs tam, lai rosinātu cilvēkus izmantot e-pakalpojumus, sniedzot individuālas konsultācijas par to lietošanu. Palīdzību e-vidē sniegs Bauskas CB Interneta lasītavas un Biznesa bibliotēkas darbinieces. Praktiska palīdzība un iedrošinājums ir efektīvākais veids ieradumu maiņai un jaunā apguvei.

Ja ir radies jautājums par to, kādi ir pieejami e-pakalpojumi, tad noderēs e-pakalpojumu katalogs šeit: nekustamā īpašuma nodokļu apmaksa, algas nodokļu grāmatiņas pārlūkošana, reģistrācija bērnudārza rindā un daudzas citas ikdienišķas lietas, kas paveicamas, neatejot no datora!

Visas nedēļas garumā
laipni gaidīsim visus interesentus
Bauskas Centrālajā bibliotēkā!

16.09.2016 15:54 (komentāri: 0)