Bibliotēka ir atvērta Tev!

Oktobra dienā bibliotēku apmeklēja mācību centra BUTS filiāles Bauskā izglītojamie. Nelielai grupai, pēc mācību centra lūgumu, tika organizēta iepazīšanās ar bibliotēkas struktūrām - abonementu, interneta lasītavu un Biznesa bibliotēku.

Daļa no grupas Bauskas Centrālajā bibliotēkā nebija bijusi vai arī to apmeklējusi krietni sen. Abonementa darbiniece iepazīstināja ar iespēju izmantot kopkatalogu no mājām, kas, klausītājuprāt, ir ļoti laba un vēl neapgūta prasme, kā arī Grāmatu nodošanas iekārtu. No atnākušo puses interesi raisīja jautājumi par grāmatu norakstīšanu un pazaudēšanu. Dodoties uz blakus telpu, Biznesa bibliotēkas vadītāja raudzīja stāstīt par to, ko nozīmē Biznesa bibliotēka un kādi pakalpojumi līdz ar tās atvēršanu tiek piedāvāti bibliotēkas lietotājiem. Bibliotēkas darbinieces bija sagatavojušas vārdnīcu izlasi - dzejas, viena burta, senvārdu, žargonu, lībiešu-latviešu vārdnīcu un daudzas citas, kas raisīja pārsteigumu par to, cik liela var būt vārdnīcu dažādība. Interneta lasītavas darbiniece informēja par e-pakalpojumiem, kas kļūst arvien populārāki, un konsultāciju pieejamību to izmantošanā, kā arī printēšanas, kopēšanas iespējām, itin biežo palīdzību e-pasta veidošanā, bagātīgo periodikas klāstu!

Bibliotēka ir atvērta Tev!

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2016/BUTS_BauskasCB01.jpg

10.10.2016 12:01 (komentāri: 0)