.
Vai jūs apmierina bibliotēkas grāmatu krājums?
Aptaujas beigu datums: 31.03.2024
Kopā nobalsojuši = 27
Jā, apmierina
Neapmierina
Daļēji apmierina

Bārbala, Līksma

Dzimšanas diena

Rītausmas lasījums

20. novembrī, Ziemeļvalstu Literatūras nedēļas ietvaros, Bauskas Bērnu bibliotēkā tika organizēta lasīšanas stunda "Rītausma", kuras laikā norisinājās zviedru autora E. Volanda "Rokasgrāmata supervaroņiem" lasījums Bauskas sākumskolas 2.c klases skolēniem.

Meitenes Līsas pārtapšanas stāstu  par supervaroni - sarkano masku, papildināja puzles likšanas sacensības trijās komandās. Skolēni minēja zviedru bērnu grāmatu galvenos varoņus un aplūkoja grāmatu izstādi. Paldies skolotājai Ingai Cepurei par atsaucību un sadarbību!

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2018/Bernu_biblioteka/Ritausma_lasijums/Ritausma_01.jpg tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2018/Bernu_biblioteka/Ritausma_lasijums/Ritausma_02.jpg
tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2018/Bernu_biblioteka/Ritausma_lasijums/Ritausma_03.jpg tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2018/Bernu_biblioteka/Ritausma_lasijums/Ritausma_04.jpg

21.11.2018 09:40 (komentāri: 0)