.
Kādus Bauskas Centrālā bibliotēkas lasītavas pakalpojumus izmantojat visbiežāk?

Alīna, Rūsiņš, Sandris

Mūsu mazā bibliotēka

30.oktobrī Bauskas Bērnu bibliotēkā norisinājās poļu autora Pšemislava Vehteroviča sirsnīgās bilžu grāmatiņas "Lūdzu, apskauj mani" lasījums kopā ar pirmskolas izglītības iestādes "Pasaulīte" "Dzīpariņu" grupiņas bērniem.

Grāmatu tulkojusi bijusī baušķeniece Ingmāra Balode, tādēļ pasākuma dalībnieki kopīgi mācījās sasveicināties arī poļu valodā. Ar rotaļlietu palīdzību katrs bērns iejutās kāda dzīvnieciņa lomā, bet galvenie varoņi - Lāču tētis un viņa dēlēns samīļoja visus ceļā satiktos, un mājās atgriežoties neaizmirsa samīļot viens otru. Audzinātājas aktīvi līdzdarbojāss un arī viņas tika mīļi apskautas. Bērni zīmēja latviskās zīmes, krāsoja rāmīšus zīmējumiem un iepazina plašo bibliotēkas grāmatu un žurnālu pasauli. Atvadoties bērni saprata, ka biežāk jāsamīļo savi tuvie un jau tūlīt pat jāpskauj mīļā auklīte.

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2018/Bernu_biblioteka/Ludzu_apskauj_mani/Ludzu_apskauj_01.jpg tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2018/Bernu_biblioteka/Ludzu_apskauj_mani/Ludzu_apskauj_02.jpg
tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2018/Bernu_biblioteka/Ludzu_apskauj_mani/Ludzu_apskauj_03.jpg tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2018/Bernu_biblioteka/Ludzu_apskauj_mani/Ludzu_apskauj_04.jpg

02.11.2018 10:02 (komentāri: 0)