.
Vai jūs apmierina bibliotēkas grāmatu krājums?

Agija, Aldonis

Izglītojošs projekts “Mūsu mazā bibliotēka”

Bauskas Bērnu bibliotēkā 22. februārī notika izglītojošā projekta "Mūsu mazā bibliotēka" nodarbība, kur  liela uzmanība tika pievērsa dabas pētīšanai. Bauskas pamatskolas 1. klases skolēni  klausījās grāmatas "Nenotikušais atklājums" lasījumā.

Skolotāja Anželika Orlova un bibliotekāre bērniem izskaidroja neskaidros vārdus un kopīgi pētīja komiskās Mārtiņa Zuša ilustrācijas. Izzināja dabas pētnieka Čārlza Darvina 5 gadu ceļojuma maršrutu un aplūkoja Galapagu salās atrastā 113 gadus vecā bruņurupuča foto.

Izpētīja dzīvnieku pēdas grāmatās, zīmēja pēdas paši, aizpildīja darba burtnīcas un atstāja sniegā arī savu pēdu nospiedumus!

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2019/Bernu biblioteka/Dabas petnieciba_01.JPG tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2019/Bernu biblioteka/Dabas petnieciba_02.JPG
tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2019/Bernu biblioteka/Dabas petnieciba_03.JPG tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2019/Bernu biblioteka/Dabas petnieciba_04.JPG

22.02.2019 14:12 (komentāri: 0)