.
Vai jūs apmierina bibliotēkas grāmatu krājums?
Aptaujas beigu datums: 31.03.2024
Kopā nobalsojuši = 27
Jā, apmierina
Neapmierina
Daļēji apmierina

Laura, Jadviga

Novadnieku vārdadienas

Dzejoļu grāmatu izstāde

Sagaidot pavasari, Bauskas Bērnu bibliotēkā izvietota koša Bauskas mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde "Dzejoļu grāmatas".

No 5.marta pirmajā izstādes daļā "Grāmatas" aplūkojamas 15 autoru ilustrētas Jāņa Baltvilka,  Friča Bārdas un Kārļa Vērdiņa dzejoļu grāmatiņas, kuras pārsteidz ar mākslas tehniku daudzveidību.

Bauskas Bērnu bibliotēka aicina: atnāc, atved līdzi savu draugus, ģimenes locekļus, lasi, vēro, vērtē, jo bibliotēka ir  vieta, kur satikties!

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2019/Bernu biblioteka/Dzejolu_gramatu_izstade/Lasi_vero_verte_01.jpg

11.03.2019 14:03 (komentāri: 0)