.
Vai jūs apmierina bibliotēkas grāmatu krājums?
Aptaujas beigu datums: 31.03.2024
Kopā nobalsojuši = 27
Jā, apmierina
Neapmierina
Daļēji apmierina

Mirta, Ziedīte

Aktivitātes martā

Iesākoties marta mēnesim, Bauskas Bērnu bibliotēka lasītāji aktīvi piedalās dažādos pasākumos - Nacionālā Skaļās lasīšanas sacensība, Viļa Plūdoņa dzimšanas dienai veltītais pasākums Bauskas Kultūras centrā, kā arī Lielie lasīšanas svētki Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB).

7.martā norisinājās Nacionālā Skaļās lasīšanas sacensība, kurā piedalījās 4 skolēni no Bauskas sākumskolas. Atbalstītāji ar plakāta palīdzību iedrošināja dalībniekus! Lasīšanas maratons iestiepās pusotras stundas garumā, jo neizpalika arī dažādas aktivitātes kopā ar Pirāti.

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2018/Bernu_biblioteka/Marts/Skala_lasisana_01.jpg tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2018/Bernu_biblioteka/Marts/Skala_lasisana_02.jpg

8.martā Bauskas Bērnu bibliotēka iesaistījās Viļa Plūdoņa dzimšanas dienai veltītā pasākumā Bauskas Kultūras centrā. Palīdzēja meklēt Plūdoņa testamentu skolēniem arī KC pagrabā jeb "Senītes kačigarkā". Skolēni klausījās un stāstīja spoku stāstus, meklēja atbildes uz dotajiem uzdevumiem.

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2018/Bernu_biblioteka/Marts/Senites_kacigarka_01.jpg tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2018/Bernu_biblioteka/Marts/Senites_kacigarka_02.jpg
tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2018/Bernu_biblioteka/Marts/Senites_kacigarka_03.jpg

10.martā norisinājās krāšņi Lielie lasīšanas svētki LNB. Prieks, ka tika uzzināti programmas "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas, 2017" rezultāti, redzēti savu visatzītāko grāmatu rakstnieki, izdevēji, tulkotāji un ilustratori. Lasītāji izmantoja īpašo muzeju programmu un apmeklēja Latvijas Kara muzeju, saturīgi pavadīja laiku, aplūkojot ekspozīcijas un darbojoties dažādās radošās darbnīcās.

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2018/Bernu_biblioteka/Marts/Lasisanas_svetki_01.jpg tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2018/Bernu_biblioteka/Marts/Lasisanas_svetki_02.jpg
tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2018/Bernu_biblioteka/Marts/Kara_muzejs_01.jpg tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2018/Bernu_biblioteka/Marts/Kara_muzejs_02.jpg

03.04.2018 16:00 (komentāri: 0)